Акціонерами затверджено перший транш збільшення статутного капіталу UniCredit Bank


/ unicredit.ua /

31 березня 2016 року напозачергових загальних зборах акціонерів UniCredit Bank було прийнято рішення про збільшення статутного капіталу банку на  3,8 млрд грн.Це стане першим траншем від загальної узгодженої з Національним банком суми докапіталізації на 10,645 млрд грн.

Капітал буде збільшено за спрощеною процедурою у відповідності до вимог Закону України «Про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків» від 28.12.2014 р. №78-VIII шляхом приватного розміщення простих іменних акцій за рахунок додаткових внесків. Відповідно до чинного законодавства, розміщення акцій буде здійснено у два етапи – 1 та 4 квітня.

«Збільшення уставного капіталу – це перший крок банку по реалізації узгодженого з НБУ плану докапіталізації, що тільки підтверджує нашу надійність та прагнення ефективно співпрацювати з регулятором щодо стабілізації банківської системи. Додатковий капітал дозволить нам не тільки відповідати всім вимогам НБУ, а й створить достатню «подушку безпеки» для стабільної та безперебійної роботи на випадок можливих зовнішніх викликів», – прокоментувала голова правління UniCreditBankТамараСавощенко.